• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

Něco málo o mně

11947707 1081874898491990 8454135812302441806 oNarodila jsem se v Ostravě v roce 1983 a odmalička cítila potřebu tvořit. Vrhla jsem se na psaní a po letech skladování všemožných detektivek, románů a básní jsem se rozhodla pokusit něco také vydat. Ve svých dvaceti letech jsem tak v rukou držela svou první knihu - román Konečně plnoletá. Další rok mi vyšla kniha Na křídlech touhy a do třetice Tyrkysové okouzlení.
 
Přestože jsem vystudovala bakalářský obor Geovědní a montánní turismus, ve svých profesích jsem se opět věnovala tvůrčí činnosti. Psaní mne naplňuje doposud, v roce 2010 jsem ale pocítila, že se potřebuji posunout dále a vyzkoušet i jiné formy tvorby.
 
Přišlo období, kdy jsem si nebyla jistá, co chci doopravdy ve svém životě dělat, nic mne dostatečně neuspokojovalo. Modlila jsem se, ať je mi "napovězeno" a kupodivu se mi začalo zdát o překrásných obrazech - v těch snech jsem cítila, že autorem je má vlastní ruka, což mi ale připadalo velmi nereálné. Nicméně krátce poté jsem "náhodou" narazila na enkaustiku a okamžitě pocítila nutkání si právě tento styl osvojit. Pořídila jsem si všechny potřebné pomůcky a dala se do toho. Překvapilo mne, jak šlo malování samo, automaticky, jako by někdo mou ruku vedl. Zjistila jsem, že pokud se odpoutám od myšlenek - tedy maluji v meditativním stavu - mé obrazy získávají zvláštní náboj. Věřím však, že v harmonickém stavu jsme schopni tvořit překrásné věci my všichni.
 
 
Chcete mi napsat? Použijte prosím e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.