• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

Reference

Horkými vosky se dnes pokouší malovat kdekdo, ale narazit na obrazy, které mají duši, které skutečně něco vyjadřují a jsou navíc krásné, je vzácnost. Karla maluje obrazy, které nepatří k průměru v oblasti abstraktního umění – představují podle mě naprostou špičku, jak po stránce duševního obsahu, tak po stránce technického provedení. Každý obraz představuje nějakou hlubší myšlenku či energii, vyjádřenou ve formě konkrétní afirmace – tyto myšlenky dávají tušit, že dílo nevzniká náhodně, ale že autorka se při své tvorbě stává jakýmsi neosobním nástrojem, skrze něhož se mohou projevit zcela zvláštní síly.

Pavel Patloch
počítačový grafik a designér
www.patloch.cz

 

Chci mít na svých seminářích to nejkrásnější možné prostředí, a tak jsem hned poté, co jsem navštívil stránku www.energetickeobrazy.cz, navázal s Karlou spolupráci. Přál bych vám vidět proměnu každého sálu, když se na stěnu pověsí několik enkaustických obrazů a na stoleček rozloží překrásné energetické karty. Přál bych vám vidět, s jakým nadšením si účastníci seminářů Karliny výrobky o přestávkách prohlížejí a kupují. Přál bych vám vidět alespoň jeden Karlin obraz na vlastní oči. A hlavně: přál bych vám možnost potkat se s touto výjimečnou bytostí někdy osobně! Ohromí vás jemnost, hloubka, čistota a pokora. Nejde o to, že je Karla v tom, co dělá, profesionál a že se vám bude snažit dát vždy víc, než může; jde o neobvykle laskavou energii, která z ní samé a z jejích obrazů vyzařuje. Ta energie léčí a mění život k lepšímu. Transformuje a otevírá srdce. Posiluje a dodává odvahu jít za vlastními sny.

Mgr. Jiří Hamerský
lektor, poradce a spisovatel
www.enjoying.cz

 

V životě málokdy potkáte člověka, který vás dokáže tolik nabít pozitivní energií a entusiasmem jako Karla. Její filosofií je radost a naplněné prožívání života. To se také odráží v její práci a jako hrdý majitel jednoho z jejich obrazů mohu bez okolků říci - pokud chcete svůj domov, pracovnu nebo život prozářit, nebo vlastnit obraz, který nikdo jiný nemá, obraťte se s důvěrou na Karlu a pochopíte, co to znamená mít pocit výjimečnosti.

Michal Hrubý
poradce pro efektivní marketing
www.michalhruby.cz

 

Když jsem si před dvěmi lety zařizovala svou poradnu, přemýšlela jsem, jaké obrázky si mám koupit a kde vůbec hledat ty pravé. Prohledala jsem na internetu každý kout, až jsem objevila energetické skvosty Karly Mikové. Ani minutu jsem nezaváhala a ihned Karličku oslovila. A její vstřícný, citlivý přístup, který byl bonusem k té vší kráse, mne přesvědčil o tom, že jsem vybrala správně. Karlička je nejen úžasný umělec, ale je to člověk se srdcem na dlani. Svou lidskost a lásku vkládá do svých děl, která pak září do širého okolí. Kdybych měla hodnotit od jedničky do deseti, s tím, že deset je nejvíce, dala bych 100 bodů a pusu navrch.

Iveta Holušková
terapeutické centrum Kamínek
www.centrum-kaminek.cz