• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

Kurzy enkaustiky

 
 

KURZY ENKAUSTIKY - veřejné

 
Kurz trvá celkem 2 hodiny a naučíte se díky němu nejen základní enkaustické tahy, díky kterým již pak stačí jen nechat pracovat fantazii; ale také informace potřebné k tomu, abyste mohli v enkaustice pokračovat kdykoliv budete mít chuť, v klidu domova. Veškeré pomůcky jsou součástí kurzovného. Kurzy jsou vhodné také pro děti od 12 let. 
 
Minimální počet účastníků je tři. Pokud není toto minimum naplněno, kurz se neotevírá. 
 
CENA: 450 Kč 
 
 
 

KURZY ENKAUSTIKY pro firmy

Chcete potěšit své zaměstnance něčím neotřelým? Enkaustika nevyžaduje žádné malířské ani tvůrčí schopnosti a přesto budete z kurzu odcházet s pocitem, že dokážete vytvořit něco překrásného. Enkaustika nám umožňuje vypnout, zapomenout na pracovní i osobní povinnosti, načerpat sílu a ještě nás nabíjí nadšením z možností enkaustiky a radostí z výsledných děl.
 
Kurzy enkaustiky pro firmy, resp. pro uzavřenou společnost, pořádám buďto v klubu Inspirace v Bílovci nebo mohu dojet do sídla Vaší firmy - přímo za Vámi - pakliže prostory splňují podmínky pro daný kurz (dostatek místa k tvoření, el. zásuvky, větrání).
 
KONTAKT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 776 650 309.
 
CENA: 450 Kč
 
 
 
Koná-li se kurz mimo Ostravu, připočívají se k ceně náklady na dopravu. K ceně se připočítává také případný příplatek za pronájem prostoru.